Autor:
Evelyn Pihla

Tartu Ülikooli veebikursus tulevastele greenfluencer'itele

Veebikursus „Greenfluencer: loov roheteemaline kommunikatsioon“ on mõeldud rohelisemast tulevikust huvitatud noorele.

Avatud veebikursus (MOOC) toimub inglise keeles ja sellel saavad osaleda 16–25-aastased noortele. Kursuse käigus saab õppida kasutama mitmesuguseid teavitusmeetodeid ja omandada teadmisi roheteemadest. Kursus kestab 26. veebruarist 22. aprillini ja selle kaheksa nädala jooksul läbitakse viis moodulit. Seda saab teha endale sobivas tempos ja oma aega ise planeerides. Oluline on vaid see, et kõik viis moodulit oleks kursuse lõpukuupäevaks läbitud.

• Registreeruda saab kuni 17. märtsini 2024
  • Kursuse edukas läbimine annab Tartu Ülikooli tunnistuse
  • Kursus on tasuta

Loe lisateavet kursuse kohta.

Tartu Ülikooli kursusel osalemine võib anda ideid selleks, kui plaanid meie juurde õppima asuda!

Ühiskonnateaduste instituudi lõpuaktus 2024

Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi lõpuaktus toimub 18. juunil kell 15.00 Tartu Ülikooli peahoone aulas.
ÜTI

Poola, Saksamaa ja Tšehhi tudengid täiendasid Tartu Ülikoolis oma teadmisi militaar- ja riskisotsioloogia ning infovastupidavuse teemadel

Pilt Tartu Ülikooli üliõpilasesindusest 2023. aastal.

Tule tudengi hääleks! – Tartu Ülikooli üliõpilasesindus kutsub kandideerima üliõpilasesindajaks